Fenomén

Autor: Dominik Cenkner | 18.3.2014 o 22:41 | (upravené 18.3.2014 o 23:21) Karma článku: 10,88 | Prečítané:  476x

Keď raz mal v Pražskej Lucerne koncert Richard Muller, tak pieseň Srdce jako kníže Rohan uviedol približne týmito slovami: teraz nasleduje pieseň, pri ktorej už na mňa nekričia, že hele vole po schodoch, ale hele vole Rúžička. A som rád, že práve táto pieseň je takým hitom, lebo viac ako 3/4 národa nerozumie viac ako 3/4 textu. . . A keď sa pozrieme na sitúaciu okolo prezidentských volieb, lepší začiatok blogu ani nemôžem napísať.

 anc

Fico útočí. Hovorí sa, že najlepšia obrana je útok. A tiež sa hovorí, že 2x opakovaný vtip vlastne nie je vtip. Ale reči okolo Kisku a scientológie s ním spojenej ma už akosi nebavia. Už ma nebaví po 25 minútovom bloku v správach o Ukrajine sledovať ďalších 25 minút bloku o Ficových rečiach, ktoré povedal a opakuje to stále dookola. Možno si pán Fico myslí, že my Slováci ľudovo povedané, seno žerieme. Ale my nie sme sprostí. Keď raz povedal o Kiskovej scientológii, oukej, dobre povedal, ale druhýkrát nemusel, ani tretí.

A prečo práve takýto perex k tomuto blogu? Lebo toto sa presne deje momentálne na Slovensku. 3/4 národa nadáva na Kisku a scientológiu aj keď 3/4 národa vie o scientológii s prepáčením prd makový. Z internetu som niečo o tom vytiahol, môj názor je, že to nebude niečo dobré, je to sekta podľa mňa ale je to môj názor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čo znamená slovo Scientológia?

L. Ron Hubbard dal svojej filozofii meno Scientológia. Toto slovo znamená (z latinského scio a gréckeho logos): štúdium múdrosti alebo tiež “znalosť o tom, ako vedieť”. Scientológia je aplikovaná religiózna filozofia. Filozofia môže byť len cestou k znalosti. Znalosť sa nedá nikomu do hlavy natlačiť. Keď má človek k dispozícii cestu, môže po nej ísť a zistiť, čo je pre neho naozaj pravdivé. A to je Scientológia.

Aké sú základné princípy Scientológie?

  1. Človek je nesmrteľná duchovná bytosť.
  2. Jeho skúsenosti siahajú ďaleko za hranice jedného života.
  3. Jeho schopnosti sú neobmedzené, aj keď si to v tej chvíli neuvedomuje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toľko o scientológii a teraz sa vrátim späť k prezidentským kandidátom. Môj názor na Kisku sa nezmenil. Nepozdáva sa mi, ako osoba mi príde nemastný neslaný, určite sa ešte ukáže či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Avšak útoky pána Fica, možno už presahujú aj základné práva, pretože každý má právo na svoje náboženstvo na svoje smerovanie.
Fico je už jasne v koncoch, na Kisku nemá nič! Bojí a trasie sa, pretože na to, aby videl svoju budúcnosť nepotrebuje žiadneho veštca. Slovensko sa až teraz preberá, pretože z 1 899 332 ľudí, ktorí odovzdali platný hlas, len 531 919 ľudí hlasovalo zaňho.

A tak som zvedavý, ako bude táto kampaň pokračovať. Pretože ak pán Kiska bude ticho a nebude aspoň sčasti vyťahovať Ficove kauzy, ktorých je neúrekom, tak môže to vyznieť tak, že sa ho bojí. A to by mu značne poškodilo. A to my všetci, ktorý sme jednoznačne proti tomu, aby sa prezidentom stal Fico, aj keď možno ani pán Kiska sa nám nepozdáva, určite nechceme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?