Hlasujte a vyhrajte!

Autor: Dominik Cenkner | 28.2.2014 o 12:55 | (upravené 28.2.2014 o 13:20) Karma článku: 2,65 | Prečítané:  203x

Hlasujte a vyhrajte - ale za koho hlasovať a čo môžeme vyhrať? Už nabudúci týždeň spustia obidve veľké slovenské televízie súťaže o spievaní. Celé Slovensko bude sledovať postup jednotlivých súťažiacich od prvého momentu až po samotné veľké finále. Kandidátov bude veľa, ale len jeden respektíve dvaja, si budú môcť povedať - som víťaz.

Už nabudúci týždeň spustia obidve veľké slovenské televízie súťaže o spievaní. Celé Slovensko bude sledovať postup jednotlivých súťažiacich od prvého momentu až po samotné veľké finále. Kandidátov bude veľa, ale len jeden respektíve dvaja, si budú môcť povedať - som víťaz.

Nezdá sa vám, že podobná súťaž už na Slovensku začala pred pár mesiacmi? Ak ste si pomysleli na prezidentské voľby, tak spolu myslíme na rovnakú vec.

Tak ako v súťažiach nám budú moderátori huckať do hlavy, aby sme hlasovali za toho svojho favorita pretože možno náš hlas rozhodne.

Len tento týždeň som sa stretol s názorom o voľbách, citujem: môj hlas nemá takú váhu ,ale ja budem mať dobrý pocit ,že som svoju povinnosť splnila s tým ,že si to nebudem vyčítať.

Tento názor je podľa mňa veľmi ale veľmi zlý. Každý hlas v prezidentských voľbách rozhoduje. Každý hlas rozhodne o budúcnosti nášho Slovenska. Preto ak idem voliť a to je jedno v akých voľbách je dobré, aby sme tam išli pripravení. Pripravený podržať aktuálny stav alebo pripravený zmeniť osud Slovenska.
Ide o veľkú výhru, výhru, ktorá dokáže zmeniť množstvo vecí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?